photo_2018-05-11_22-41-04
photo_2018-05-11_22-41-47
photo_2018-05-11_22-42-16
photo_2018-05-11_22-41-19
   

حسین چراغی

از سال ۱۳۷۰ بطور کاملا حرفه ای وارد حرفه عکاسی در سینما با فیلم سیاهی کارگردان نادر طریقت وارد این رشته شد بعد از آن رشته فیلم سازی را در دانشکده رسام تهران ادامه داد و در سال ۱۳۸۰ با ساخت فیلم آب را گل نکنیم در جشنواره فیلم کوتاه شرکت کرد و چندین فیلم کوتاه را در پرونده سینمای خود ثبت کرد .

فیلم هایی چون ح مثل حجاب،رفیقان،قائده بازی،درخشش،تنهایی،مادرم،سینما سینماست،زنان دست فروش،بازی ۳نفره،گذر،نفرت... ودر فیلم سینمایی بعد از ظهر سگی سگی به کارگردانی مصطفی کیایی و بازی رضا عطاران،مجید صالحی،علی صادقی و امیر نوری به عنوان عکاس و تصویربردارپشت صحنه حضور داشته و بعداز آن در فیلم و سریالهای معتددی شروع به کار عکاسی کرده ودر سال ۱۳۹۲ اولین فیلم مستند سه بعدی سینمای ایران به کارگردانی نادر طریقت را بنام تصویر بردار این کار ثبت کرد و در حال حاظر اولین تصویربردار ۳بعدی مستند سینمای ایران می باشد.

ودرسال ۹۵ فیلم سینمای سایه های رعنا که در جشنواره جهانی راه یافت را به عنوان تصویر بردار به کارگردانی مهدی علمی نیا حضور داشت ...

در حال حاضر ۲۰ سال در کار مدلینگ و عروس داماد عضو اتحادیه عکاسان میباشد و..... ساخت کلیپ از خوانندگان تراز اول ایران .. عکاسی از ستارهای سینما گرفتن لوح تقدیر از اساتیدسینمای ایران و..... سابقه درخشان در عرصه فیلم و عکس از عروس و داماد .

تجربه بیش از ۲۰ سال ما در عرصه هنر سینما این امکان را به شما عزیزان می دهد تا در امر انتخاب یک گروه حرفه ای به نتیجه دلخواه برسید و بهترین و تکرار نشدنی ترین شب زندگیتان را با خیالی اسوده به ما بسپارید چرا که ۲۰ سال تجربه اندوزی در کنار حرفه ای های شناخته شده سینما تضمین محکمی برای ارایه بهترین کار به شما گرامیان می باشد پس جهت تزاید شکوه مراسمتان تفاوت را با ما احساس و تجربه کنید . 

آتلیه عکاسی و تصویربرداری مجهز عروس و داماد به پیشرفته ترین تجهیزات روز سینمایی و حرفه ای آتلیه عروس و داماد، عکاسی و تصویربرداری بروز مجهز است و همواره در حال بروزرسانی ادوات فنی خود میباشد.

جذب نخبگان عکاسی و تصویربرداری ایران آتلیه هنر هفتم از اساتید و نخبگان عکاسی و تصویربرداری در پروژه های خود دعوت به همکاری می نماید. سفارشارت مشتریان هنر هفتم به هیچ عنوان، به افراد غیر متخصص خارج از استودیو سپرده نخواهد شد.