photo_2018-10-04_13-41-35

آتلیه عروس با کادر خانم

آتلیه عروس با کادر خانم

با توجه به پیشرفت امروزه آتلیه های عروس پیدا کردن آتلیه عروس با کادر خانم کار سختی نیست . اما هم چنان آتلیه هایی وجود دارد که کادر خانم نداشته باشد.

اما موضوع ما در بحث امروز پیدا کردن آتلیه عروس با کادر خانم نیست موضوع ما رضایت مشتریان آتلیه ها از کادر خانم آن هاست .

در هرکاری کیفیت و قیمت حرف اول را می زند پس در آتلیه ها هم به همین صورت است کادر خانم باید علم کار خود را مانند بقیه اعضا دارا باشد و صرفا برای خدمات دهی آسان به مشتری نباشد.

خوشبختانه امروزه ۹۰% آتلیه ها این موضوع را به خوبی رعایت کرده اند اما بحث قیمت و تعرفه ی کادر خانم :

 

آیا برای کادر خانم هزینه ی جداگانه دریافت می شود ؟

 

آتلیه هنر هفتم -آتلیه عروس - آتلیه تخصصی عروس -فیلمبرداری عروس1

آتلیه عکاسی

آتلیه عکاسی

با ورود گوشی های هوشمند به جامعه امروزی کمتر کسی پیدا می شود که برای ثبت تصاویر خانوادگی به آتلیه عکاسی برود .گوشی های هوشمند امروزی تعداد نامحدود عکس را با کیفیت مناسب در کمترین زمان ثبت می کند . اصلا نیازی به حضور در آتلیه عکاسی نیست .

دلایل پابرجایی آتلیه های عکاسی

اما هم چنان افرادی هستند که عکس هایی را می پسندند که با اصول عکاسی و در فضای مناسب گرفته شده باشد و تقریبا نوعی عکس رسمی نامیده می شود این تنها دلیل محکم برای رفتن به یک آتلیه ی عکاسی نیست آن هم در دوره ی شکوفایی گوشی های هوشمند اما دلیل قانع کننده برای فراموش نشدن آتلیه عکاسی این است که گوش های امروزی هر چقدر که بخواهند نمی توانند دوربین هایی با کیفیت دوربین های آتلیه داشته باشند . شما در مقاله برای آتلیه چه دوربینی بخرم ؟ می توانید راجع به دوربین های آتلیه اطلاعات بیشتری کسب کنید.

با تعرفه های بالا چه کنیم ؟

خب تا اینجا دانستیم ۱- رسمی بودن عکس ها ۲-کیفیت بالای دوربین آتلیه ها دلایل هستند که با وجود گوشی های هوشمتد هم بعضی از مردم را مجاب به رفتن به آتلیه می کند حال با این وجود هنوز هم قیمت بالای آتلیه ها دردسر بزرگی که جلوی افراد با سلیقه را می گیرد اما آتلیه عکاسی هنرهفتم در این زمینه به شما تضمین بهترین قیمت را می دهد برای اطلاع قیمت ها و خدمات با ما تماس بگیرید.

همچنین در رابطه با آتلیه مخصوص کودک  و آتلیه عروس نیز می توانید مقاله ها را مطالعه کنید.

تمامی حقوق برای استودیو هنر هفتم محفوظ می باشد