فرمالیته عروسی

فرمالیته عروسی

فرمالیته عروسی چیست ؟

 

 

فرمالیته در لغت به معنای ائین تشریفاتی میباشد که برای حفظ ظاهر انجام می شود.

فرمالیته عروسی نام مراسمی است که چند روز قبل از عروسی انجام می شود و مدتی است در کشور عزیزمان ایران انجام می شود واین مراسم در تمام کشورها یک ائین مرسوم نیست .
فرمالیته عروسی شامل عکاسی و تصویر برداری از ارایش عروس و حاضر شدن عروس و داماد داخل باغ و امارت یا …. در جاهای بکر و…… بصورت تشریفاتی صورت میگیرد در مراسم فرمالیته اولین مزیت در اختیار داشتن زمان بیشتر است که مطلب بسیار مهمی است .
چون این برنامه چند روز قبل از مراسم عروسی شما برگزار می شود . باعث می شود شما زمان بیشتری در اختیار داشته باشید و این امر سبب از بین رفتن بسیاری از استرس ها و نگرانی های شما می شود مسائلی اعم از دیر شدن به سالن عروسی تان،خوب نشدن .عکس وفیلم ها به دلیل خستگی و که هر کدام به تنهای می توانند باعث تلخ شدن شیرین ترین روز زندگی تان شوند . بدون شک هیچ انسانی نمی تواند تحت این شرایط شادابی خود را در تمام طول روز حفظ کند ودر نهایت منجر به خستگی مفرط یا تحریک پذیری عصبی می شود که علاوه بر تاثیر روحی تاثیر قابل توجهی برروی پوست صورتتان می گذارد . از طرفی اگر فرمالیته داشته باشید در روز عروسی تان نیز وقت کافی خواهید داشت و می توانید استراحت کافی داشته باشید . دیگر لازم نیست صبح زود به ارایشگاه بروید و تا اخر شب با انبوه استرس ها و همچنین فعالیت بدنی طاقت فرسا دست و پنجه نرم کنید . در فرمالیته عکاس و تصویر بردار زمان بیشتری دارد . در هنر تصویر برداری غروب افتاب به گو لدان تایم .(یا زمان طلایی ) معروف است . این نامگذاری به این دلیل است که غروب افتاب بهترین زمان برای تصویر برداری و عکس میباشد و دراین زمان می توانید تصاویر شاهکاری را خلق کرد.

اگر فرمالیته عروسی نداشته باشید این زمان را برای رسیدن به سالن از دست می دهید .در فرمالیته می توانید عکاسی درشب داشته باشید که زیبای خاص خود را دارد . شما می توانید همه چیز را درست قبل از عروسی تان تجریه کنید .
حوادث پیش بینی نشده غا فلگیرتان نمی کند همیشه باید راهکاری را برای مواجعه با حوادث پیش بینی نشده در نظر بگیرید ممکن است در روز عروسی دست گلتان دیر حاضر شود یا گل کاری ماشینتان وقت بیشتری بگیرد . ارایشتان بیشتر از حد انتظارتان طول بکشد و…..
شما در فرمالیته زمان کافی دارید .
در فرمالیته حتما همان ارایش روز عروسی نباید باشد . می توانید یک ارایش ساده رو صورت و موهایتان داشته باشید . چون شما در روز فرمالیته بیشتر در باغ و امارت و یا ….. از پلانهای هوای همان هلی شات و پلان های واید ( باز ) استفاده میشه و نیازی به ماشین عروس نیست ودر روز عروسی فقط عکاسی داخل اتلیه خواهید داشت که اگر در استودیو هنر هفتم کارتون انجام بشه با یک ساعت کار در اتلیه وقت نمیگیره .
در پایان با یک جمع بندی کلی می توان گفت داشتن فرمالیته تاثیر بسیار مثبتی بر شیرین تر شدن روز عروسی و همچنین اینده زندگی مشترکتان می گذارد . زیرا این عکس و فیلم تنها یادگار شما از عروسی تان می باشد که تماشای ان برای شما و یا حتی فرزندانتان بسیار لذت بخش خواهد بود .

فرمالیته عروسی

آتلیه فرمالیته عروس

آتلیه تخصصی عروس هنر هفتم نیز یک آتلیه فرمالیته عروس است و شما زوج های محترم می توانید این فرصت را از دست ندهید و برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به آتلیه فرمالیته عروس با ما تماس بگیرید .

 

 

 

 

Themetf
Themetf - magazine wordpress theme
Best wordpress business theme

تمامی حقوق برای استودیو هنر هفتم محفوظ می باشد